Biuro Rachunkowe ANAT
e-mail:   biuro@anat.com.pl
tel:   601 881 868    661 500 904
Biuro rachunkowe ANAT jest kameralnym biurem posiadającym wykwalifikowaną kadrę, której nie brakuje pasji i zaangażowania             w wykonywanej pracy. Wyróżnia nas profesjonalna i kompleksowa jakość usług. Kompetentnie i rzetelnie wykonujemy swoje obowiązki - nie tylko zaksięgujujemy dokumenty ale także doradzimy i pomożemy w formalnościach.
KONTAKT

Biuro Rachunkowe ANAT

ul. Wiosny Ludów 63
02-495 Warszawa
(obok stacji PKP Ursus)


tel: 601 881 868
      661 500 904

e-mail: biuro@anat.com.pl
Powstaliśmy z myślą o potrzebach: jednoosobowych działalności gospodarczych, spółek cywilnych, spółek prawa handlowego oraz fundacji.
W naszej pracy wykorzystujemy połączenie tradycyjnego biura rachunkowego z nowoczesnym, wykorzystującym możliwości księgowości online. Nasze usługi świadczymy zarówno w siedzibie naszego biura rachunkowego jak i w siedzibie Klienta. Jesteśmy elastyczni                     i maksymalnie upraszczamy zasady współpracy i komunikacji, pozostając otwarci na wszelkie niestandardowe oczekiwania naszych Klientów.


W celu zabezpieczenia interesów naszych i naszych Klientów Biuro Rachunkowe jest ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej z tytułu świadczonych usług a nasza kadra posiada wiedzę i umiejętności poparte Certyfikatem Mnistra Finansów.


Wszystkich Klientów traktujemy jako wymagających partnerów biznesowych, a jak wiadomo:
PARTNERSTWO - zaufanie, lojalność  i pełna współpraca.
Działamy na terenie -  Warszawa, Piastów, Pruszków i okolic.